O nás

Img

Vitajte v kaderníckom salóne Bellino Style v bratislavskej Petržalke. Naše portfólio ponúka vysoký štandard kaderníckych služieb i produktov, zohľadňuje najmodernejšie trendy vo vlasovej kozmetike a kladie maximálny dôraz na rešpektovanie potrieb ctených klientov.

Neváhajte a využite našu ponuku dámskych, pánskych a detských strihov, svadobných a spoločenských účesov, najnovšie techniky farbenia vlasov i poradenstva a to všetko za dostupné ceny pre každého.

Img

Produkty značiek Matrix a Biolage s ktorými pracujeme, sú špičkou profesionálnej vlasovej kozmetiky a prinášajú regeneráciu a relax pre Vaše vlasy a vlasovú pokožku. Naša ponuka zahŕňa sortiment produktov aj na domácu starostlivosť. Príďte sa poradiť o najvhodnejšom riešení pre typ Vašich vlasov.

Konzultácia a poradenstvo sú u nás BEZPLATNÉ, preto neváhajte a využite radu odborníka. Sledovaním najnovších trendov a neustálym zdokonaľovaním zručností na certifikovaných vzdelávacích kurzoch a workshopoch Vám poskytneme vysoko kvalitné služby, ktoré Vás presvedčia že návšteva kaderníckeho salónu Bellino Style bola tým najlepším rozhodnutím.