Regenerácia vlasov

 • Img
  Hĺbková kúra

  Len krásne a zdravé vlasy sú zárukou výborného vzhľadu a perfektného účesu. Dodajte svojím vlasom intenzívnu starostlivosť s vysokou koncentráciou ceramidov a aktívnymi prírodnými výťažkami. Z vlasových kúr Biolage Vám ponúkame 4 rôzne intenzívne kúry podľa potreby vašich vlasov:

  Cera-Repair Hydratherapie – je ideálna pre suché vlasy. Obsahuje výťažky z aloe vera a marakuje a je vhodná pre použitie pred tepelnou úpravou vlasov.

  Cera-Repair Colorcaretherapie – je ideálna pre farbené vlasy. Obsahuje optimálne PH vďaka kombinácií výťažkov z orchideí a UV filtrov a je vhodná pre okamžité použitie po akejkoľvek službe.

  Intenzívna kúra Oiltherapie – je ideálna pre extra suché vlasy, ktoré potrebujú extra výživu. Obsahuje výťažky z oleja Moringa a je vhodná pre všetky typy vlasov.

  Pro-Keratínová kúra – je určená zákazníkom s nadmerne poškodenými vlasmi. Obsahuje najvyššiu koncentráciu Pro-Keratínu a hodvábu od Biolage. Dodáva potrebné proteíny do poškodených častí vlasov, hydratuje ich a tým predchádza krepateniu.

  Matrix Total Results Pro solutionist Vám prináša totálnu rekonštrukciu vlasov s kúrou Protopak – je to proteínová a vyživujúca kúra s panthenolom pre zákazníčky ktoré si často chemicky alebo tepelne upravujú vlasy. Obnovuje a posilňuje vlasové vlákna, znižuje lámavosť vlasov, obnovuje rovnováhu vlhkosti vo vlasoch, dodáva im poddajnosť a lesk.

  Ošetrovanie vlasov by však malo pokračovať aj domácou starostlivosťou, aby bol efekt dlhodobý a stály. Radi vám poradíme ako na to a môžete si u nás zakúpiť produkty profesionálnej kozmetiky Matrix a Biolage. Viac v sekcii produkty.