Produkty

 • Img
  Biolage

  Značka Biolage sa zrodila v roku 1990 ako jedna z prvých značiek používaných výhradne v kaderníckych salónoch. Spojila prírodné výťažky z rastlín s modernou technológiou a priniesla tak vlasom prirodzenú krásu. Biolage sa stará nie len o vaše vlasy ale aj o životné prostredie, od zloženia samotných produktov až po obal. Produkty Biolage sú vytvárané bez parabénov a silikónov. Produkty Biolage sú vysoko účinné, prinášajú zážitok pre všetky zmysly a navracajú vlasom ich prirodzenú krásu a zdravie.

 • Img
  Total results

  Total results je profesionálna vlasová starostlivosť od značky Matrix. Okrem starostlivosti radou Pro solutionist v našom salóne vám ponúkneme ďalších šesť produktových rád podľa potreby vašich vlasov. Mate vlasy príliš suché, nepoddajné, bez objemu či vlnité, farbené alebo poškodené? Určite si vyberiete niektoré produkty, ktoré vám padnú ako uliate. Okrem šampónu a starostlivosti každá rada obsahuje zázračný produkt ktorý vám zaručí zázračný výsledok a tak vaše vlasy budú dokonale hydratované so žiarivou farbou a objemom.

 • Img
  Design Pulse

  Styling, ktorý zvýši tvoj pulz! Stylingový rad Design Pulse bola vytvorená s inšpiráciou od Errola Douglasa, britského kaderníka celebrít, člena Matrix Global Design Teamu. So svojím výnimočným citom pre štýl, zmyslom pre estetiku a ovplyvnený poslednými módnymi trendmi vytvoril výnimočnú kolekciu strihov a stylingu - Design Pulse.

 • Img
  Vavoom

  Odhaľte tajomstvo filmových hviezd! Chcete aj Vy pocítiť kúzlo hviezdnej elegancie, ligot červeného koberca, cítiť sa ako filmová star? Buďte aj Vy hviezdou večera alebo všedného dňa! Staňte sa aj Vy femme fatale! Buďte okúzľujúca, príťažlivá, elegantná, so svojím vlastným štýlom, sebavedomá, prirodzene ženská, zmyselná a sexy! Buďte Vavoom!